Kecskés Gábor diplomát szerzett Thesszalonikiben

Kecskés Gábor, a Nemzetközi Köz- és Magánjogi Tanszék adjunktusa diplomát szerzett a neves Kalliopi Koufa Alapítvány thesszaloniki nyári kurzusán. A jelentős nemzetközi tapasztalattal rendelkező Kalliopi Koufa professzor asszony által alapított alapítvány égisze alatt szervezett nemzetközi környezetjogi kurzuson a számos jelentkezőből kiválasztott 32 résztvevő vett részt számos országból, és a diploma értékét jelzi, hogy előzetes szelekció után közülök mindössze hatan vehettek részt az írásbeli vizsgán, amelyet végül hárman teljesítettek sikeresen, köztük Kecskés Gábor a legjobb esszével. Az írásbeli vizsga értékelői a nemzetközi környezetjog két kiemelkedő világhírű professzora, két kurzus oktatója, Malgosia Fitzmaurice (Queen Mary University of London) és Jorge Viñuales (University of Cambridge) voltak.

Vizsgaidőszak 2017. május 16. - 2017. július 1.
Nyári záróvizsga időszak 2017. június 21. - 2017. június 30.
Diplomaátadó ünnepély - MK 2017. június 24. 14:00 - 15:00
Szenátusi ülés 2017. június 26. 14:00 - 16:00