Sikeres szereplés az Országos Nemzetközi Jogi Jogesetmegoldó Versenyen

2018. május 7-én került sor a VIII. Országos Nemzetközi Jogi Jogesetmegoldó Verseny szóbeli döntőjére. A hagyományoknak megfelelően az országos döntőnek a Külgazdasági és Külügyminisztérium adott helyt, ahova előzetesen fiktív, a nemzetközi közjog számos kérdését érintő jogeset elemzését magában foglaló két írásbeli forduló sikeres teljesítése után jutottak tovább a legjobbak Magyarország valamennyi nemzetközi jogot oktató intézményének hallgatói közül.

A győri jogi kar részéről négy hallgató jutott be a harmadik fordulóba: Kozák BettinaTakó DalmaTárkányi Edina és Tóth Anna. A Külgazdasági és Külügyminisztérium Nemzetközi Jogi Főosztályának vezetője és számos egyetem oktatói részvételével felállt zsűri döntése alapján országos 1. helyezést ért el Takó Dalma, míg Tóth Anna  különdíjat kapott a jogeset legjobb írásbeli kidolgozásáért. A verseny intézményi és országos fordulóinak lebonyolításában oktatói részről Ganczer Mónika, Kecskés Gábor és Sulyok Gábor vettek részt.

Szenátusi ülés 2018. május 28. 14:00 - 16:00
Nyugdíjas Egyetem Diplomaátadó 2018. június 7. 10:00 - 12:00