Az Európai Bizottság, mint az integráció motorja

A Győr-Moson-Sopron megyei Europe Direct Tájékoztató Központ, a Széchenyi István Egyetem Európa-tanulmányok Központja (Centre for European Studies) és az Antall József Tudásközpont Győri Irodája „Az Európai Bizottság, mint az integráció motorja: érdekek és kihívások. Párbeszéd a hallgatókkal Európai jövőjéről” címmel 2017. november 6-án a Deák-teremben rendezvényt tartott. Az előadás és pódiumbeszélgetés keretében Zupkó Gábor, az Európai Bizottság Magyarországi Képviseletének vezetője bemutatta az uniós főintézmény tevékenységét, az előtte álló kihívásokat és a hazai képviselet működését. A rendezvény plakátja itt tölthető le.