Eredményes kari szereplés az országos nemzetközi jogi versenyen

A Budapesti Corvinus Egyetem, az Eötvös Loránd Tudományegyetem és a Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem égisze alatt, 2011. április 26-án került megrendezésre a II. Intézményközi Nemzetközi Jogi Jogesetmegoldó Verseny döntője. A verseny résztvevői három forduló keretében, két komplex nemzetközi jogvita írásbeli megoldásával és szakmai álláspontjuk szóbeli megvédésével mérték össze a tárgyban szerzett ismereteiket. A versenyen csaknem minden hazai állam- és jogtudományi képzési hely részt vett. Karunk két jogász szakos, negyedéves hallgatója, Keserű Barna Arnold és Pongrácz Alex bejutott az összevont második és harmadik fordulóba. Az Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Karán megrendezett döntőben Pongrácz Alex kitűnő szerepléssel III. helyezést ért el. A hallgatók felkészülését Dr. Ganczer Mónika egyetemi tanársegéd, a Nemzetközi Köz- és Magánjogi Tanszék oktatója segítette.